TV reklāmas ne reizi vien ir dzirdēts par iespēju saņemt bezprocentu kredītu, turklāt šāds piedāvājums izskanējis no vairākiem aizdevējiem. Lai gan vairums, no mums, pret visu, kas tiek piedāvāts bez maksas izturas skeptiski, ātro kredītu gadījumā šī reklāma nemelo un aizdevums tik tiešām ir pieejams bez maksas, taču pirms aizņemšanas vajadzētu vērst uzmanību pāris sekojošiem jautājumiem.

Kāds labums no bezmaksas kredīta pašam aizdevējam?

Nav tā, ka, aizdevējs izsniedzot šāda veida kredītu neko nesaņem pretī, taču jāņem vērā, ka biznesā ne vienmēr ir izdevīgi gūt ātru peļņu naudas izteiksmē. Izsniedzot bezprocentu kredītu aizdevējs iegūst jaunu klientu, kuram ir iespēja novērtēt tieši šī aizdevēja piedāvāto pakalpojumu. Protams, ka aizdevējs cer, ka klients atgriezīsies un jau nākamais aizdevums tam nesīs arī peļņu naudas izteiksmē, taču bezmaksas aizdevuma saņēmēju tas nekādā veidā neietekmē.

Bezprocentu aizdevumus piedāvā vairāki aizdevēji, kas darbojas nebanku aizdevumu sektorā. Kā bezmaksas aizdevumi parasti tiek izsniegti ātrie kredīti, turklāt to izsniegšanai ir īpaši noteikumi.

  • Kredīts tiek piešķirts tikai tiem klientiem, kas no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi.
  • Maksimālā kredīta summa, kuru iespējams, aizņemties atšķiras no maksimālās summas atkārtotam aizdevumam.
  • Nosacījumi par bezmaksas aizdevumu, ir spēkā, tad ja aizdevums tiek atgriezts 30 dienu laikā un atmaksas termiņš netiek pagarināts.

Informāciju par aizdevējiem, kuri piedāvā bezprocentu aizdevumu, var atrast kredītu salīdzinātājā, kā arī katra aizdevēja mājas lapās. Aizdevums bez procentu maksas parasti tiek minēts, kā aizdevēja rīkot akcija, taču liela daļa šo pakalpojumu piedāvā pastāvīgi.

Kā saņemt aizdevumu?

Lai saņemtu ātro kredītu bez procentu maksas, jums jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā, precīzi norādot visu nepieciešamo informāciju. Lai nebūtu jānopūlas speciali meklējot īpašo reģistrācijas formu, šo darbību varat veikt ievadot, pirmajā lapā pieejamajā, kredītu kalkulatorā vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu un pēc tam klikšķinot uz „saņemt naudu” vai līdzīga satura pogu, kura apstiprinās jūsu vēlmi pieteikties aizdevumam.

Pēc vēlamās aizdevuma summas ievadīšanas kredītu kalkulatorā, pārbaudiet vai naudas summa, kura norādīta kredīta atmaksai ir vienāda ar summu, kuru vēlaties aizņemties. Ja kredīta atmaksas summa ir lielāka un tai tiek pieskaitīta komisijas vai procentu maksa, tad varētu būt, ka ir ticis pārsniegt bezmaksas aizdevuma limits un jums nāksies samazina aizdevuma apjomu vai arī maksāt komisijas maksu. Šādā situācijā vienmēr pastāv iespēja nomainīt izvēlēto aizdevēju pret citu, kurš piedāvā jums nepieciešamo aizdevuma summu bez komisijas maksas. Meklē kredītu Gruzijā? - Isesxe.com krediti piedāvās labākos piedāvājumus

Cik daudz laika aizņem šāda aizdevuma noformēšana?

Reģistrācija un aizdevuma pieteikuma aizpildīšana neaizņem daudz laika, parasti iespējams izdarīt 15 – 30 minūšu laikā, turklāt pats process ir ļoti vienkāršs un saprotams. Lai ikviens spētu noformēt aizdevumu bez jebkādas speciālas gatavošanās, aizdevēju mājas lapās ir pieejamas pamācības un visa nepieciešamā informācija, kā arī norādīts tālruņa numurs konsultācijām ar kādu no aizdevumu speciālistiem vai elektroniskās saziņas adrese.

Atbilde par bezmaksas aizdevuma apstiprināšanu vai noraidīšanu, 15 minūšu laikā kopš pieteikuma saņemšanas brīža, tiek nosūtīta uz reģistrācijas laikā norādīto mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Ja saņemts aizdevuma apstiprinājums, nauda uz klienta bankas kontu tiek pārskaitīta nekavējoties un atkarībā no bankas darba laika ir pieejama, tajā pašā vai nākamajā dienā, kam varat sekot līdzi savā interneta bankā.