apdrošināšanas

Aiz vien vairāk dažādu pakalpojumu sniedzēji izvēlas savu piedāvājumu izvietot interneta vidē, jo tādējādi, tiek sasniegta lielāka daļa mērķauditorijas, ņemot vērā interneta pieejamību gandrīz vai katrā mājā. Apdrošināšana internetā ir viens no tiem pakalpojumiem, kuru iegādājoties internetā ne vien var ietaupīt krietnu devu laika, bet arī naudas. Jā, apdrošināšanas pakalpojumu iegāde interneta var būt pat līdz 50% izdevīgāka, nekā iegādājoties to apdrošināšanas sabiedrībās pa tiešo. Pēc tiešsaistes apdrošināšanas pieteikuma aizpildīšanas un nosūtīšanas kompānijai, ar Jums sazināsies apdrošināšanas kompānijas darbinieks, lai precizētu un informāciju un varbūt pat piedāvātu kādu bonusu vai papildus pakalpojumu, kas nav pieejams citiem klientiem.

Kas piedāvā apdrošināšanu internetā?

Apdrošināšana internetā tiek piedāvāta no visām lielākajām apdrošināšanas kompānijām valstīm, kā arī bankām un ceļojumu aģentūrām, kas ar apdrošinātājiem sadarbojas individuāli. Šīs kompānijas, galvenokārt, piedāvā dažādas atlaides lielākajai daļai apdrošināmo risku, tādējādi rūpējoties ne tikai par klientu labsajūtu un nodrošinājumu ceļojumu laikā, bet arī vairo savu popularitāti, lojalitāti un peļņu, kas tomēr ir galvenie mērķi jebkurai uzņēmējdarbībai vai biznesam kā tādam. Apdrošināšana internetā ir ērta ne vien tāpēc, ka tas ir lēti un izdevīgi, bet arī tāpēc, ka iespējams iegādāties vēl papildus un saistītos pakalpojumus vienā piegājienā.

Kādēļ apdrošināšana internetā ir lētāka?

Viss ir ļoti vienkārši – apdrošināšana interneta ir izdevīgāka, jo tiek ietaupīti resursi, kas nepieciešami, ja līgums tiktu slēgt klātienē. Tādēļ, ļoti bieži tiek piedāvātas dažādas atlaides tieši tiem pakalpojumiem, kas tiek pieteikti un pirkti ar interneta starpniecību. Varētu domāt, ka šādā veidā apdrošināšanas kompānijas strādā ar zaudējumiem, jo pakalpojumus pārdod par puscenu vai pat mazāk, taču tā nebūt nav – šādi peļņa tiek palielināta, jo tiek pārots vairāk un patērēti mazāk resursi. Šādi tiek ietaupīts arī klienta laiks un līdzekļi – nav nepieciešams speciāli doties uz apdrošināšanas kompānijas biroju, tādējādi ietaupot laiku un nav jātērē lieki līdzekļi sabiedriskajam transportam vai degvielai personīgajam auto.

Ko var apdrošināt internetā?

Ar interneta starpniecību var iegādāties dažādas apdrošināšanas polises vai atsevišķus pakalpojumus jau esošajām polisēm. Internetā apdrošināt var visu – sākot no automašīnas un beidzot ar ceļojumu, mājokli un dzīvību. Populāri internetā ir iegādāties tieši ceļojuma un automašīnas apdrošināšanu, jo apdrošināmos riskus var ērti izpētīt un izsvērt tiešsaistē neizejot no mājām. Ceļojumu apdrošināšanas gadījumos tas ir izdevīgi, jo var iepazīties ar visu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumu un izvērtēt sev atbilstošāko. Savukārt automašīnas apdrošināšanas iegāde internetā ir izdevīga tad, jo ar beigušos apdrošināšanu piedalīties satiksmē ir pretlikumīgi. Tātad izvairāmies ne tikai no laika un līdzekļu patēriņa, bet arī no nepatikšanām ar ceļu policiju.

Apdrošināšana interneta citur pasaulē

Protams, ka šāds pakalpojums kā apdrošināšana internetā, ir pieejams ne vien Latvijā, bet arī visur citur pasaulē. Šis aspekts ir svarīgs tādēļ, ka tiek taupīti dažādi resursi, ne tikai lokālā, bet arī globālā mērogā. Taupīšana un ekonomēšana globālā mērogā, pēdējā laikā ir kļuvusi pat par tādu kā modes tendenci, jo ekoloģija, lieki resursu tēriņi un ekonomija kā tāda, ir ārkārtīgi svarīga nodarbe mūsdienu cilvēkam. Protams, ka tā pat kā pie mums, arī ārzemēs apdrošināšana internetā papildus piedāvā dažādus bonusus un akcijas, lai piesaistītu vairāk klientu un popularizētu resursu taupīšanu, tādējādi ne vien palielinot savu peļņu, bet arī popularitāti un klientu lojalitāti.